Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR NEVŞEHİRDE GÜÇ DEPOLUYOR 5 MİLYON LİRALIK KAYNAK İMZASI SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ SINIRLARI AŞTI BAYRAM BAŞKONUŞ TOPRAĞA VERİLİYOR AK PARTİ ADAY ADAYI

Bu haber kez okundu.

ÜNAL ATEŞ; RÖPORTAJ ADI ALTINDAKİ YORUMLARI ÜZÜLEREK İZLEDİM!”

CHP Onikişbat İlçe Başkanı Ünal Ateş, yayınladığı basın açıklamasında: “Öncelikle halkın iradesine saygı duymadığını söyleyen ben ve benim tarafım kazanmadığı müddetçe her şeyi yapmak mübahtır diyen  başta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu olmak üzere Cumhuriyet Halk partililere Ekrem İmamoğlu'na oy veren tüm yurttaşlarımızı hakaret eden ve kendine de bir esnaf diyen bu şahsiyeti esefle kınıyorum. Kem söz sahibine aittir düsturuyla içimdekileri dışa vuran bu kişiyi Yüce yaradana havale ediyor Rabb'im acil şifalar versin diye dua ediyorum.

Bizler ülkenin Birliği bütünlüğü için sevgi dilinin kullanılması gerektiğini ifade ederken birden hala nefret ve kin tohumları ekmeye çalışmaları ne şehrimize ve ülkemize ne de insanlığa hiçbir şey kazandırmayacaktır. İnsanların farklı düşünmeleri gayet normaldir eleştirel yaklaşımları gayet normaldir. Fakat burada normal olmayan bir şey bu ülkedeki demokrasi kültürüne seçilmiş insanlara ve o insanlara oy verenlere yapılan hakarettir. Bizler düşüncesine katılmasak bile hiçbir siyasi düşünceye ve bu siyasi düşünceleri savunanlara bu siyasi düşünce ile siyaset yapanlara ve bu siyasi düşünce ye oy verenlere hakaret edilmesini doğru bulmuyoruz. Ve yine içinde hakaret küfür bulunan bu tür haberlerin kamuoyunda paylaşılmasının tarafsız yayıncılık ile ilgili olmadığını bu tür yayınların toplumda kutuplaşmaya ve gerginliğe yol açacağını biliyoruz Bu anlamda içinde eleştiri olan toplumun bütün kesimlerinin eleştirilebilecek yayınları evet ama içinde hakaret ve küfür olan bütün yayınlara hayır diyoruz.

Yine bir kez daha tüm hemşerilerime en içten sevgi ve saygılarımı sunuyor siz değerli basın mensuplarına hayırlı günler İyi çalışmalar diliyorum!”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1356