banner1451
Öne Çıkanlar SAHİPSİZ BİR ŞEHİRDE YAŞIYORUZ! engelli K.MARAŞ BBS 3-0 NİKSAR BELEDİYE KUTSİ MESLEK KOMİTELERİNİN ENFORMASYONU ÇOK ÖNEMLİ…

Bu haber kez okundu.

TÜRKOĞLU’NDAKİ DA HAFRİYAT ATIKLARINI BÜYÜKŞEHİR KALDIRIYOR

Yeni Kahramanmaraş’ın imarı ve inşası noktasında alt ve üstyapı yatırımlarını kesintisiz sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, bir yandan da 6 Şubat depremlerinin ardından ev ve iş yerlerinin tadilatı esnasında oluşan ve çevreye rastgele bırakılan inşaat atıklarının temizlenmesi noktasında da çalışmalarına devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezinin yanı sıra ilçelerde de hafriyat atıklarının temizliğini gerçekleştiriyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ve KASKİ ekiplerince Türkoğlu’nda ilçe merkezindeki mahalle ve sokaklarda gerçekleştirilen çalışmalarla, çevreye bırakılan molozlar iş makineleriyle bulundukları yerden alınarak hafriyat döküm sahasına naklediliyor.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada; kent estetiğinin sağlanması, insan sağlığına zararlı atıkların bertaraf edilmesi, çevre ve görüntü kirliliğinin önüne geçilmesi noktasında çalışmaların kesintisiz sürdüğü belirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol