banner1395
Öne Çıkanlar SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR KSÜ SUA HASTANESİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR: NÜKLEER TIP ÜNİTESİ HİZMETE GİRDİ BÜYÜKŞEHİR ÇİÇEKLERLE BEZENİYOR… SANKO ÜNİVERSİTESİ FLAMASI ZİRVEDE tanıtım

Bu haber kez okundu.

TÜMKİAD BAŞKANI ELİAÇIK’TAN BAŞKAN ŞAHİN BALCIOĞLU’NA NEZAKET ZİYARETİ

Kahramanmaraş’ta ilk  fabrikayı kuran isimlerden biri olan ve her daim gelişmeye ve yenilenmeye açık olan, bu yönde çalışmaları olan atılımcı, ve girişimci bir çok insana yol gösteren hayırsever iş insanı Şahin  Balcıoğlu’nu makamında ziyaret eden TÜMKİAD Kahramanmaraş İl Başkanı Muhammet Eliaçık,  Şahin Balcıoğlu Başkanımı ziyaret ederek, bu memleket için değerli fikir ve görüşlerini alarak hoş bir sohbet gerçekleştirdik. Başkanımız Balcıoğlu’na misafirperverliği için çok teşekkür ederim” Dedi.

 Şahin Balcıoğlu ile ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Böyle genç ve ufku açık girişimci gençlerin olması beni ziyadesi ile memnun etti. Kendi fikirlerimi paylaştım, kendinin fikirlerini aldım, güzel ve verimli bir ziyaret oldu. Kendisine ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 Ziyaretin sonunda ise (TÜMKİAD) Kahramanmaraş İl Başkanı Muhammet Eliaçık, Şahin Balcıoğlu’na TÜMKİAD olarak özel tasarlatılmış “Minyatür Sanatı ile Kahramanmaraş” adlı tabloyu takdim etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1392

banner1393

banner1394