Öne Çıkanlar İŞİTME ENGELLİ KADINLARA DİKİŞ VE NAKIŞ KURSU İTİRAZ DİLEKÇELERİNDE SON GÜN:14 OCAK 2016 SEFERE ÇIKTI BİZ İCAT ÇIKARTACAĞIZ! ÖZÇAM MARKET

Bu haber kez okundu.

SPORDAN CAFE İŞLETMECİLİĞİNE
 Bilindiği üzere, geçmişi senelerde spor gazetesi çıkartan, şehrimizde yayınlanan günlük ve haftalık gazetelerde spor muhabirliği yapan, Kahramanmaraşspor’un maçlarını canlı yayınlandığında yorumlar sunan, Aksu televizyonunda spor programları ile dikkatleri üzerine çeken gayretli, iyi niyetli ve acar delikanlı Serdar Bursalı, şimdi de Makara adını verdiği cafe işletmeciliğine soyundu.

Her yaştan insanın rahatlıkla oturabileceği, dinlenebileceği, müzik dinleyebileceği MAKARA CAFE’de soğuk sıcak içecekler mevcut iken, fiyatlarının da uygun olduğunu söyleyen işletmeci Serdar Bursalı, bunun yanında tost, yemek çeşitleri, sabahları çorba da bulunduracaklarını ifade etti.

ÇOCUKLAR BİLE DÜŞÜNÜLMÜŞ

MAKARA CAFE, rengarenk. İçeri girdiğinizde insanın içi açılıyor, ferahlıyorsunuz. Farklı biri mekan tasarlanmış iken, çocuklar bile düşünülmüş, onlar için küçük de olsa biri oyun alanı tahsis edilmiş.

Siyasetin, sporun, yerel ve ulusal gündemin rahatlıkla ve samimiyetle tartışılabileceği bir mekan dizayn eden SERDAR BURSALI, genç, atik, spor camiası başta olmak üzere, şehir için heyecan duyan bir işletmeci iken, geniş çevresi ile bu sektörde marka haline gelecek görünüyor. 

KİMLİK GAZETESİ olarak kendisine hayırlı işler, bol kazancalar diliyoruz. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol