Öne Çıkanlar İŞİTME ENGELLİ KADINLARA DİKİŞ VE NAKIŞ KURSU İTİRAZ DİLEKÇELERİNDE SON GÜN:14 OCAK 2016 BİZ İCAT ÇIKARTACAĞIZ! SEFERE ÇIKTI ÖZÇAM MARKET

Bu haber kez okundu.

ŞAKALAR’DAN BAŞKAN ÇELEĞEN’E ANLAMLI ZİYARET
 Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette Ekinözü için önemli hizmetlere imza attıklarını ve Ekinözü’nün 2 buçuk yıl içerisinde önemli hizmetlerle tanıştığını görmenin mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Bünyamin Şakalar Belediye Başkanı Nursi Çeleğen’e Ekinözü’ne yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

Başkan Şakalar, AK Parti İlçe Teşkilatı olarak her zaman Belediye başkanımızın yanındayız ve bir hizmet yapılacaksa birlikte kordineli bir şekilde yapıyoruz AK Partili bir Belediye sayesinde modern bir ilçe olma yolunda ilerlemenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek hizmetler konusunda teşekkür ederek bu hizmetlerin Ekinözü’nün çehresini değiştirdiğini ve ekonomisine katkı sağladığını ifade ettiler.

Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen; “Her şey hemşerilerimiz için. Biz makam için Belediye Başkanlığına gelmedik. Bizi seçenler hizmetkâr olarak seçti, biz de hemşerilerimizin hizmetkârı olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Bu görevi bize layık gören Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan'a ve desteğini esirgemeyen Ekinözülü hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Hemşerilerimize layık olmak için elimizden gelenin en iyisini yaparak çalışacağız" dedi.

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol