Öne Çıkanlar MHP kahramanmaraş belediyesi SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN MİMARLARIN DÜĞÜNÜ BAŞKA OLUR

Bu haber kez okundu.

 REFERANDUM İÇİN TÜM ÖNLEMLERİ ALAN AKEDAŞ, GÖREVLİ EKİP VE ARAÇ SAYISINI ARTTIRDI
  

Daima kaliteli, verimli ve sürekli elektrik sağlamaya odaklanan AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. referandumda da enerji sorunu yaşanmaması için gerekli tüm önlemleri titizlikle aldı.

Hizmet sahası içinde personel görevlendirme listesi oluşturan AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. resmi kurumların koordineli ve verimli çalışabilmesi amacıyla irtibat numaralarını gerekli kurumlarla paylaştı. Arızalara müdahale edecek ekiplerin ve arıza onarım bakım araçlarının sayısını her vardiya için arttıran AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş., jeneratör bakımlarını da yeniden yaparak, uygunluğunu test etti.

KRİTİK NOKTALARA SABİT EKİP

Referandum sonrasında sayım işlemleri geç saatlere kadar süreceği için aydınlatma bakımları tekrar yapılarak, eksiklikler giderildi. Arıza kaynaklı elektrik kesintileri yaşanmaması için trafo bölgelerinde kontrol bakımları yapıldı ve gerekli görülen değişiklikler gerçekleştirildi.

Ayrıca referandum sırasında ve sonrasında AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. hizmet sahası içindeki tüm kritik noktalara sabit ekipler yerleştirilecek ve çağrı merkezi tam kadro olarak hizmet verecektir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol