Öne Çıkanlar MHP kahramanmaraş belediyesi SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN MİMARLARIN DÜĞÜNÜ BAŞKA OLUR

Bu haber kez okundu.

MİNİKLER, KIZILDERİLİLERİN SIRA DIŞI DÜNYASINI PİAZZA’DA KEŞFEDECEK
 Açıldığı günden bu yana alışverişin yanı sıra düzenlediği etkinliklerle de Kahramanmaraşlıların sosyal hayatına renk katan Piazza’da “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” da coşkuyla kutlanacak. Çadırları, atları, masalları ve danslarıyla akıllara gelen Kızılderililerin renkli dünyası, “Küçük Bizon Kızılderili Köyü” etkinliği ile Piazza’da tanıtılacak. 21-23 Nisan tarihleri arasında saat 13.00 - 18.00 arasında gerçekleşecek etkinlikte, minikler, Kızılderili kıyafetlerini giyip, yüzlerini onlar gibi boyayıp onlar gibi ok atmayı öğrenerek eğlencenin tadını çıkartacak.

Kızılderili köyünde birbirinden farklı aktivitelere katılacak olan çocuklar, hem yeni bir kültürü tanıyacak hem de keyifli anlar geçirecek. Üç gün boyunca devam edecek olan etkinliğe, Piazza AVM’den 50 TL ve üzeri alışveriş yapan ailelerin çocukları ücretsiz olarak katılabilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol