banner1424
Öne Çıkanlar REKTÖR DEVECİ GAZETECİLERLE BULUŞTU Mehmet dizibüyük ULAŞTIRMA ÇALIŞTAYI YAPILDI GELENEKSEL SANİ KONUKOĞLU FUTBOL TURNUVASI OVAYOLU

Bu haber kez okundu.

MİNİK AŞÇILAR, PİAZZA’DA HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ
 Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin Çocuk Kulübü, minik ziyaretçiler için birbirinden eğitici ve eğlenceli etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Piazza bu kez, çocukları ‘Minik Aşçılar Atölyesi’nde bir araya getirdi. Aileleri ile birlikte Piazza’ya gelen minikler, mutfak önlüklerini ve şef şapkalarını giyerek uzman eğitmenler eşliğinde hünerlerini sergiledi.

 ‘Minik Aşçılar Atöyesi’ ile Piazza’da adeta birer mutfak şefine dönüşen minikler,  pasta yapmanın inceliklerini öğrenerek kısa zamanda lezzetli pastalar hazırladı. Hazırladıkları pastaları süsleyerek sunuma hazır hale getiren minikler, yaptıkları pastalarla kendilerini izleyen anne-babalarına hatıra pozu vermeyi de unutmadı.

Çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlayan etkinliklere imza atan Piazza’nın atölyelerine Piazza Çocuk Kulübü Üyesi tüm minikler ücretsiz olarak katılabiliyor. Ayrıca atölyelerde kullanılan malzemeler de Piazza yönetimi tarafından temin ediliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol