Öne Çıkanlar KURAN-I GÜZEL OKUYAN TÜRKİYE İKİNCİSİNE ALTIN TAKDİMİ LİDERİ BANDIRA BANDIRA DEVİRDİK Yakında karaciğer nakli de yapılacak DAMIZLIK KOYUN-KEÇİ BİRLİĞİNDE SEÇİM dizi

Bu haber kez okundu.

MARFİ’YE EN ANLAMLI ÖDÜL!
 Geçtiğimiz günlerde, Antalya Akra Barut Otel’de gerçekleştirilen ‘Yıllık Mis’ (müşteri ilişkileri sorumlusu) toplantıda, Kahramanmaraş Marfi Otomotiv adına bu ödü Marfi müşteri ilişkileri sorumlusu Şeyda Menteşe’ye verildi.

5 yıldır Marfi Otomotivde görev yaptığını söyleyen Müşteri İlişkileri Sorumlusu Şeyda Menteşe, bu ödülü Kahramanmaraş adına, Marfi adına aldığını belirterek, mutluluğunun ve sevincinin büyük olduğunu söyledi.

Menteşe, “Bu ödül, hem firmam, hem kendi adıma aldığım en anlamlı ödül. Azimle, özveriyle çalışmamın karşılığıdır bu ödül. Bu ödülün firmama ve bana layık görülmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ve bu ödülü de hak ettiğime inanıyorum” diye konuştu.

Marfi’de çalışmaktan son derece mutlu olduğunu kaydeden Menteşe, ‘Altın Yıldız Mis Ödülü’ ile Marfi Otomotive katkı sağladığı için de mutluluğunun büyük olduğunu sözlerine ekledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol