banner1395
Öne Çıkanlar SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR KSÜ SUA HASTANESİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR: NÜKLEER TIP ÜNİTESİ HİZMETE GİRDİ BÜYÜKŞEHİR ÇİÇEKLERLE BEZENİYOR… SANKO ÜNİVERSİTESİ FLAMASI ZİRVEDE tanıtım

Bu haber kez okundu.

MARFİ OTOMOTİV’İN SERVİS KAMPANYASI
 Kış kampanyası, 21 Kasım -31 Aralık 2016’ya kadar sürecek.  Ayrıca müşteriler, 600 tl. üzeri servis işlemi (Mekanik alış-verişlerde) yaptıklarında 50 TL, hediye çeki almaya hak kazanacaklar.

Kampanya hakkında bir açıklama yapan Marfi Otomotiv Servis Müdürü Tuğba Parslıoğlu şu açıklamalarda bulundu; “Kampanyamız 21 Kasım – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerli “Kış kampanyası” ile Marfi Otomotiv servislerinden 600 TL ve üzeri (KDV dahil) ve üzeri servis işlemi (mekanik işlemler, kaporta boya hariç) yaptıran şahıs servis müşterilerimize 50 TL değerinde hediye çekiyoruz.  Kampanya yalnızca servis müşterilerine geçerli. Her araç için tek seferde geçerli olacak.”

Parslıoğlu; Kış kampanyası ile ilgili son olarak; “Kampanyamızdan yararlanmak isteyen tüm müşterilerimizi servisimize bekliyoruz. Müşterilerimiz servisimizde kahvelerini ve çaylarını yudumlarken araçlarının bakımı da özen ve itina ile yapılır.  Müşterilerimizin araçları kışa hazır olur” diye konuştu. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1392

banner1393

banner1394