banner1424
Öne Çıkanlar Milletvekili aday adayı BORAHAN Milliyetçi Hareket Partisi Mustafa Bastırmacı MEHMET SABANCI DUR DURAK DEMİYOR!

Bu haber kez okundu.

MAHALLELERİMİZİN KATMA DEĞERİNİ ARTIRIYORUZ

Yerleşim yerlerinin ihtiyaçlarının tespiti ve vatandaşların talepleri noktasında sık sık muhtarlarla bir araya gelerek istişarelerde bulunan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Türkoğlu’nun Fatih, İstasyon, Gaziler ve Gaziosmanpaşa mahallelerinde görev yapan muhtarları makamında ağırladı.

Mahallelerin ihtiyaçları noktasında fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette Başkan Hayrettin Güngör, muhtarların taleplerini tek tek dinleyerek not aldı. Başkan Hayrettin Güngör; ziyaretleri için muhtarlara teşekkür ederken, muhtarlar da destekleri ve misafirperverlikleri için Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e teşekkürlerini iletti.

YERLEŞİM YERLERİMİZİN İHTİYAÇLARINI KARŞILIYORUZ

Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Şehir merkezi, ilçe, kırsal mahalle ayırt etmeksizin yerleşim yerlerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve sorunları çözüme kavuşturmak için yoğun gayret gösteriyoruz. Bugün de Türkoğlu’muzdan gelen muhtarlarımızı misafir ettik, mahallelerimizin ihtiyaçlarıyla ilgili istişarelerde bulunduk.

Yatırım Programı’mız çerçevesinde yerleşim yerlerimizin ihtiyaçlarını bir plan dâhilinde çözüme kavuşturuyoruz. Tüm ilçelerimizde olduğu gibi Türkoğlu’nda da yatırımlarımızı sürdürerek mahallelerimizin katma değerini artırmaya devam ediyoruz.

Hemşehrilerimizle aramızda köprü olan muhtarlarımıza da teşekkür ediyoruz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol