banner1483
Öne Çıkanlar SİNEKLE MÜCADELEYE DEVAM… MARAŞGÜCÜ TÜRKİYE 3.SÜ KSÜ İŞ BİRLİĞİ AĞINA AFRİKA KITASINIDA KATTI KSÜ TANITIM FİLMİ BASINA TANITILDI TOPLU KONUTLARIN TEMELİ

Bu haber kez okundu.

MADO KAHVALTI TERCİH NEDENİ…

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkarak tüm dünyayı felç eden koronavirüs sebebiyle uygulanan tedbir kararları nedeniyle insanlar uzun süredir dışarıda yapmak istediği sosyal faaliyetleri gerçekleştiremedi. Kısıtlamaların kalkmasının ardından kontrollü sosyal yaşam kuralları çerçevesinde vatandaşlar artık dışarıda yapamadığı birçok aktiviteleri yapmaya başladı. Bu aktiviteleri yaparken insanlar hala etkisini göstermeye devam eden koronavirüsün bulaşma riskine karşı dikkat ediyor. Bu kapsamda Kahramanmaraş’ın dünyaca ünlü dondurma markası MADO da vatandaşların gönül rahatlığıyla kahvaltı yapabilmeleri için açık büfe kahvaltı yerine serpme kahvaltı sunumuna geçerek MADO sarayında vatandaşlara hizmete devam ediyor. Koronavirüs tedbirlerine tam anlamıyla uyan MADO, hijyen ve kontrollü yaşam kurallarına uygulayarak misafirlerinin tercihlerine yönelik 20 çeşit kahvaltı imkanı sunuyor.

KORONAVİRÜSE KARŞI TÜM TEDBİRLERİMİZİ ALDIK

Koronavirüs salgını sebebiyle MADO olarak tüm tedbirleri aldıklarını ifade eden MADO Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Kanbur, Kontrollü sosyal yaşam kurallarına alışılması gerektiğini belirterek, “Biz MADO olarak koronavirüs salgını süresince tüm tedbirleri aldık. Gıda sektöründe olduğumuz için bizlerin daha dikkatli olması gerekiyor. Koronavirüse karşı tüm tedbirlerimizi aldık. Günlük olarak dezenfekte çalışması yapıyoruz. Personellerimizin tamamı maske takıyor. Bunların yanı sıra self servis kahvaltı sistemini değiştirerek serpme kahvaltıyla hizmet veriyoruz. MADO olarak tüm işyerlerimizde sosyal mesafe kurallarına göre oturma düzenini yaptık. Hem vatandaşların evlerinin dışında kahvaltı yapmaları imkânı sunarken, aynı zamanda sağlıklı bir ortamda zaman geçirmelerini sağlamaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol