Öne Çıkanlar TABELALARIYLA BİRLİKTE KADERLERİ DE DEĞİŞTİ Seçim 2015 ALANINDA İLK ESER… ELBİSTANSPOR 2 GOL ATTI 3 PUAN ALDI ANDIRINLI DOSTLARA SELAM OLSUN!

Bu haber kez okundu.

KUR'AN KURSU, HOCALARIMIZDAN; YÜZME VE SPOR KURSLARI OSMAN BAŞKAN'DAN
İlk olarak Ulu cami, Fatih Sultan Mehmet Han cami ve Göçmenler caminde Kuran ı Kerim, Namaz, Din Kültürü ve Ahlak Bilgileri eğitimi gören öğrencileri ziyaret eden Belediye Başkanı Osman Okumuş; Gelecek nesillerimizin hayatın her alanında kendilerini yetiştirmelerini istiyoruz, öğrencilerin tamamına Belediyemiz tarafından yüzme kursları eğitimi de verilecek.

‘Bu Dönemin Çocukları Çok Şanslı’

Yaz gelmesi ile güzel ülkemizde camilerimiz çocuklarla  doldu taştı. Bugün ilçemizin tüm camilerinde kuran eğitimi alan çocuklarımızla bir araya geldik ve onlara hediyeler takdim ettik. Ülkemiz kuran eğitimi alanında büyük bir ivme kazandı. Bir zamanlar bu eğitimleri camilerimizde dahi alamıyorduk. Bu dönemin çocukları bu yönden çok şanslılar.

Bizlerde öğrencilerimize ilk olarak hediyelerimizi taktim ettik ve ilçemiz sınırları içerisinde bulunan yüzme havuzlarında haftanın belirli günlerinde, camilerimizdeki eğitimlerinin ardından Belediyemiz tarafından da yüzme ve çeşitli yaz spor eğitimleri hediyesinde bulunduk.

Bu eğitimlerde emeği geçen değerli hocalarımıza ve ilçe müftümüze bu vesile ile çok teşekkür ederim, diyerek konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1462

banner1463

banner1464

banner1465

banner1466

banner1469

banner1472

banner1474

banner1478