banner1395
Öne Çıkanlar SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR KSÜ SUA HASTANESİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR: NÜKLEER TIP ÜNİTESİ HİZMETE GİRDİ BÜYÜKŞEHİR ÇİÇEKLERLE BEZENİYOR… SANKO ÜNİVERSİTESİ FLAMASI ZİRVEDE tanıtım

Bu haber kez okundu.

KSÜ’DE, ÖĞRENCİ FAALİYETLERİ PLANLAMA VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
 KSÜ Cahit Zarifoğlu Konferans Salonunda düzenlenen toplantının açılış konuşmasını Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Solak yaptı. Dolu dolu ve faydalı bir eğitim-öğretim dönemi geçirmek için faaliyetlerin doğru şekilde planlanmasının önemine değinen Rektör Yardımcısı Solak, öğrenci faaliyetlerinde sıkça yaşanan aksaklıkları dile getirerek bu sorunların aşılması yönünde yapılması gerekenleri sıraladı.

Öğrenci topluluklarının hesap verilebilir, denetlenebilir ve ulaşılabilir olacak şekilde yapılandırılması gerektiğine dikkat çeken Solak, topluluk faaliyetlerine hâkim öğrencilere daha etkin görevler verilmesi gerektiğini söyledi.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Solak, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Abdullah Göktaş ve Öğrenci Toplulukları Yönetim Birimi Sorumlusu Yavuz Özal ile birlikte akademisyen ve öğrencilerin sorularını cevaplandırdı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1392

banner1393

banner1394