banner1395
Öne Çıkanlar SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR KSÜ SUA HASTANESİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR: NÜKLEER TIP ÜNİTESİ HİZMETE GİRDİ BÜYÜKŞEHİR ÇİÇEKLERLE BEZENİYOR… SANKO ÜNİVERSİTESİ FLAMASI ZİRVEDE tanıtım

Bu haber kez okundu.

KMTSO’DAN SATIŞ, İKNA TEKNİKLERİ VE BEDEN DİLİ SEMİNERİ
 Pakdil, yaptığı açıklamada: “Yaşam koçu ve psikoterapist olarak tanınan, NLP, psikoterapi, yaşam koçluğu üzerine eğitimler veren, üniversite hocalarından fabrika işçilerine kadar her kesimden insana,  şirketlere, milli sporculara danışmanlık yapan ve bireysel çalıştığı sporcuların dünya şampiyonu olmasına katkısı olan Hakan Mengüç tarafından, 30 Kasım 2016 Çarşamba günü, 16.00 – 20.00 saatleri arasında, Odamız’da,  ‘Satış, İkna Teknikleri ve Beden Dili’ konulu bir seminer verilecektir” dedi.

HAKAN MENGÜÇ KİMDİR?

Sadece kişisel gelişim, koçluk eğitimi, psikoterapi gibi konularla ilgilenenlerin değil her yaştan her kesimden insanın tanıdığı Hakan Mengüç, sosyal medyada 1,5 milyon kişi tarafından takip ediliyor.

Youtube‘da videoları 1 milyondan fazla izlenmiştir.

Twitter‘da ”Barack Obama’nın takip ettiği Türk”, Facebook‘ta ise yazıları en çok paylaşılan kişi olarak tanınmaktadır. TEDx konuşmacısıdır.

47 ülkeden takipçisi vardır ve yazıları gönüllü çevirmenler tarafından Almanca, Arapça, İngilizce, Azerbaycan Türkçesi ve Rusça dilllerine çevrilmektedir.

Güney Afrika Cumhuriyeti Limpopo Animal Rehabilitation Center‘da ‘Hayvan Davranışları, Rehabilitasyonu ve Bilinçaltı’ üzerine eğitim almıştır.

Küçüklüğünden itibaren tasavvuf ile ilgilenen Mengüç, Şems-i Tebriz’in diyarı Tebriz ve Tahran’da ‘Mevlana Terapi’ ve ‘Tasavvuf’ üzerine eğitimler alarak kendini bu alanda geliştirmiştir.

Milli sporculara koçluk yaptı, bireysel çalıştığı iki sporcu kendi alanlarında dünya şampiyonu oldu.

Üstelik ney üflüyor, piyano çalıyor, yazarlık yapıyor ve birbirinden farklı alanlarda başarılı faaliyetler gösteriyor. 

Bildiği diller; Osmanlıca, Arapça, Farsça ve İngilizce’dir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1392

banner1393

banner1394