Öne Çıkanlar İŞİTME ENGELLİ KADINLARA DİKİŞ VE NAKIŞ KURSU İTİRAZ DİLEKÇELERİNDE SON GÜN:14 OCAK 2016 SEFERE ÇIKTI BİZ İCAT ÇIKARTACAĞIZ! ÖZÇAM MARKET

Bu haber kez okundu.

KERVAN, İRAN PAZARI İÇİN YOLA ÇIKIYOR!
 Kervan Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, İran pazarı ile ilgili yaptığı açıklamada; “İranlı tekstilci Mohammad Aghaei ile işbirliği yapacağız. İranlı iş adamı dostumuz, Kahramanmaraş’ta Kervan tesislerimizi gezdi. Önümüzdeki haftadan itibaren dondurma ve baklava başta olmak üzere, Kervan’ın tüm ürünlerini İran halkının beğenisine sunacağız” ifadesini kullandı.

DONDURMADA SÖZ SAHİBİ BİR FİRMA İLE İŞBİRLİĞİ YAPMAK

İranlı iş adamı Mohammad Aghaei ise; “Kahramanmaraş’ı şehir olarak çok beğendim. Kendi iş alanımız olan tekstilde de ülke genelinde söz sahibi olan bir şehirle iş birliği yapacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kervan ürünlerine çok hayran olduk” dedi.

Kervan ürünlerinin İran pazarına sunulması ve perakende satış hususunda gerekli çalışmaları başlattıklarını belirten Mohammad  Aghaei, ilk parti ürünü gelecek hafta götürerek işe başlayacaklarını beyan etti.

Kahramanmaraş’ın adını ülkemizin her köşesinde “Alpedo” markası ile duyuran Kervan Pastanelerine, yeni pazarın hayırlı olmasını temenni ediyoruz. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol