Öne Çıkanlar KURAN-I GÜZEL OKUYAN TÜRKİYE İKİNCİSİNE ALTIN TAKDİMİ LİDERİ BANDIRA BANDIRA DEVİRDİK Yakında karaciğer nakli de yapılacak DAMIZLIK KOYUN-KEÇİ BİRLİĞİNDE SEÇİM dizi

Bu haber kez okundu.

KAYNAK, “YANGIN VE ÖLÜMLER HEPİMİZİ ÜZDÜ”
 Olay yerinde incelemelerde bulunan Kaynak, yangın ve ölümler için de, "Akşam biz 03.30'da oradaydık. Orada bize hem Aladağ savcımız hem olay yeri inceleme ekiplerinin verdiği ilk bilgi, kilitli değil, kilidin hiç olmadığı şeklindeydi. En son denetleme Haziran ayında yapılmış. Bina ruhsatlı bir bina, MEB'in ayrıca çalışma izni verdiği bir binadır" dedi.

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak yanındaki bakanlarla beraber yangın faciası hakkında açıklama yaptı.

ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKIYOR!

Kaynak yaptığı açıklamada; yaşanan hadisenin hepimiz için ülke için çok üzücü ve hepimizi derinden yaralayan bir hadise olduğunu söyledi, “ne yazık ki, 11 çocuğumuzu kaybettik. Olay savcılıklar tarafından takip edilmektedir. Bu akşam itibariyle otopsi çalışmalarının tamamlanacağını öngörüyoruz. Ateş tabi ki düştüğü yeri yakıyor ama bu acı hepimizi derinden etkiledi. Başsağlığı diliyorum. Yaralılarımızdan bir kısmı taburcu olarak ayrılmaya başladılar. Kısa sürede tamamlanmasını şifa bulmalarını temenni ediyoruz” diye konuştu. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol