Öne Çıkanlar İŞİTME ENGELLİ KADINLARA DİKİŞ VE NAKIŞ KURSU İTİRAZ DİLEKÇELERİNDE SON GÜN:14 OCAK 2016 BİZ İCAT ÇIKARTACAĞIZ! SEFERE ÇIKTI ÖZÇAM MARKET

Bu haber kez okundu.

KAVGA, İŞKENCE, REZALET BU SOKAKTA!
 Belediye arkasındaki, üniversite sokağı denilen Öğretmenler Caddesinde, trafik her zaman işkence,  rezalet olmaya devam ediyor.

Günün her saatinde, bu sokakta trafik keşmekeşi yaşanır, tartışmalar, kavgalar eksik olmaz iken, vatandaşlarında duyarsızlık gösterip park edilmemesi gereken yere araçlarını park etmeleri neticesi, hır gür eksik olmuyor.

TRAFİK POLİSİ BU SOKAKTAN AYRILMAMALI

Eğitim kurslarının, özel okullarının ve cafe’leri yoğun olduğu Üniversite sokağı, cumartesi Pazar yerinden itibaren tek şerit olmasına karşın,  zaman zaman duyarsız ve kural tanımaz sürücülerin ters yön yaparak trafiği hallaç pamuğu gibi atması, kavgaların, tıkanıkların en büyük sebebi oluyor.

İki sıra sağda, bir sıra solda, ortadan merkez otobüs durağına doğru yönelene araçlar, bizim haber yaptığımız 3 + 1 esprisini doğrularken, trafik polislerin ve çekicilerin gelmesiyle tartışmasız gün geçmiyor.

ÇEKİCİLER ARAÇLARA ZARAR VERİYOR!

Yaşamın ve işyeri yoğunluğunun çok olduğu sokakta, çekiciler yanlış yere park eden araçları çekebilmek için acele eder, araçların kurtarıcılarına yüklenmesi sırasında çekilen araçları hor kullanır ve zarar verirken,  vatandaşların da isyanı en çok buna oluyor.

Zira, araçlar çekicilere yüklenilirken, araçlarda hasar oluşuyor, telaş ve acelecilik araçlara ve sürücülere ayrı bir maliyet getiriyor.

Yani bu sokakta ne ararsanız var, rezalet, kavga, tartışma, işkence gırla…  

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol