Öne Çıkanlar İŞİTME ENGELLİ KADINLARA DİKİŞ VE NAKIŞ KURSU İTİRAZ DİLEKÇELERİNDE SON GÜN:14 OCAK 2016 BİZ İCAT ÇIKARTACAĞIZ! SEFERE ÇIKTI ÖZÇAM MARKET

Bu haber kez okundu.

KASKİ 2017 BÜTÇESİ GENEL KURUL’DA KABUL EDİLDİ
 KASKİ Genel Müdürlüğü’nün 2016 Kasım ayı Olağan Genel Kurulu 2. Oturumunda 2017 Mali Yılı ve İzleyen(2018-2019) İki Yılın Bütçe Tasarısı Meclis Plan ve Bütçe Komisyonundan geldiği şekliyle oy birliği ile kabul edildi.

 

YATIRIMLAR HIZ KESMEYECEK

 

KASKİ 2017 yılında vatandaşlara kesintisiz ve kaliteli içme suyu temin çalışmalarının yanısıra yatırımlara ağırlık verecek.  2017 yılı içerisinde Kahramanmaraş Atıksu Arıtma Tesisi, Elbistan Atıksu Arıtma Tesisi, Menzelet Barajı İçme Suyu Arıtma Tesisi ve İsale Hattı, Çağlayancerit İçme Suyu, Pazarcık İçme Suyu, Göksun İçme Suyu, Türkoğlu İsale Hattı, Kısık Barajı ile İçme Suyu Arıtma Tesisi ve İsale Hattı, Ayvalı Barajı Su takviye çalışmaları gibi dev yatırımlara ağırlık verecek.
1360 KİLOMETRE ALTYAPI HATTI YAPILACAK

Alt yapıda sorunsuz bir Kahramanmaraş hedefiyle çalışmalarına hız kesmeden devam eden KASKİ          2017 yılında 700 kilometre içme suyu, 500 kilo metre kanalizasyon ve 160 kilometre yağmur suyu hattı olmak üzere toplam 1360 kilometre hat yapımının gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Vatandaş ve çevre odaklı çalışmalara önem veren KASKİ vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için 2017’de de kurumsallaşma alanında da çalışmalarına devam edecek. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol