Öne Çıkanlar İŞİTME ENGELLİ KADINLARA DİKİŞ VE NAKIŞ KURSU İTİRAZ DİLEKÇELERİNDE SON GÜN:14 OCAK 2016 SEFERE ÇIKTI BİZ İCAT ÇIKARTACAĞIZ! ÖZÇAM MARKET

Bu haber kez okundu.

KAHRAMANMARAŞ TEKNOKENT’İN YENİ BİNA İNŞAATI İÇİN YAPI RUHSATI ALINDI
 18 Kasım 2016 tarihinde Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Avşar Yerleşkesi Merkez Kafeteryada düzenlenen toplantıya KSÜ Rektörü ve Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Durmuş Deveci, Kahramanmaraş Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. Mahit Güneş, Kahramanmaraş TTO Yöneticisi Doç. Dr. Mustafa Şekkeli, Teknokent projesinde yer alan özel sektör temsilcileri ile KSÜ Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı personeli ve Teknokent uzmanları katıldı.

İhale için hazırlıklara başlanması amacıyla Rektör Prof. Dr. Durmuş Deveci başkanlığında düzenlenen toplantıda Genel Müdür Güneş’in yaptığı bilgilendirmenin ardından ihale sürecinin işleyişine ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

Yapılacak inşaatın yapı ruhsatı alınması sürecinde yoğun bir çaba sarf edildiğini belirten Prof. Dr. Deveci ise katkı sunan tüm mimar ve mühendisler ile Üniversitemiz personeline teşekkür etti. Aynı yoğunlukla çalışmalara devam edileceğini ve en kısa sürede Teknokent ihalesine çıkılarak binanın yapımına başlanacağını dile getiren Deveci, Kahramanmaraş’a, üniversiteye ve bölgeye çok önemli bir yatırımın kazandırılacağını belirtti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol