Öne Çıkanlar bir yaşam biçimidir DONDURMA ISMARLADI Necati Oktay PİAZZADA FİYATLAR BAYRAM ETTİRİYOR KAYINVALİDESİNİ TOPRAĞA VERDİ

Bu haber kez okundu.

KADINA ŞİDDETE SIFIR TOLERANS!
 Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Mehmet SERTPOLAT, Özel İdare İş Merkezi önünde açılan standa yaptığı açıklamada “kadına şiddete karşı farkındalık oluşturmak için bir araya geldiklerini “söyledi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak her yıl farklı bir uygulama yapmak istediklerini dile getiren İl Müdürümüz Mehmet SERTPOLAT, açtıkları stant ve astıkları afiş ile dağıttıkları karanfillerle bir mesaj vermek istendiğini belirtti.

Bu yıl karanfilleri kadınlara değil erkeklere dağıtıldığına dikkat çeken İl Müdürümüz Mehmet SERTPOLAT, şunları kaydetti: "Karanfilleri her zaman kadınlarımıza veriyorduk, çünkü kadınlarımız bu işin mağduruydu ama bu kez farkındalığın hedefi olan erkeklere dağıtacağız. Şiddet nereden gelirse gelsin ve hedefi kim olursa olsun, Sayın Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle, şiddetin her türlüsüne karşıyız, karşı olduğumuzu ve bu farkındalığı göstermek için buradayız."

Açıklamanın ardından İl Müdürümüz Mehmet SERTPOLAT ve kurum çalışanları tarafından Trabzon Caddesinden geçen erkeklere karanfil dağıtıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol