banner1424
Öne Çıkanlar GİZLİ SANSÜR VAR… SURİYELİ ÇOCUKLARA TİYATRO ŞENLİĞİ SOKAK TABELALARI DEĞİŞTİRİLİYOR SPOR LİSESİ ŞAMPİYON STK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Bu haber kez okundu.

İŞÇİLİK YAPANLARA İŞÇİ, MEMURLUK YAPANLARA MEMUR KADROSU VERİLSİN!
 Kamuda çalışan taşeron işçilerin sorunlarına eğilmek, sorunlarına çözüm bulmak amacıyla bir dizi ziyaretler ve görüşmeler yaptıklarını belirten Kamu Taşeron İşçileri Birliği Derneği Genel Başkanı Sultan Ünal, Türk İş Konfederasyonu işçi çalıştayında yaptığı konuşmada; “Türkiye’nin farklı illerinden gelerek taşeron arkadaşlarla kadro konusunu konuştuk. Türk-iş Genel Başkanı sayın Ergün Atalay, yol-iş sendikası genel başkanı sayın Ramazan Ağar,  genel başkan yardımcısı Bekir Avcı ve Güvenlik-iş Sendikası genel Başkanımız Sayın Ömer Çağırıcı, Gazi üniversitesi öğretim üyesi Cem Kılıç’ın da katılımlarıyla desteklerini alarak bu yolda ilerlediğimizi söyledik” dedi.

SULTAN ÜNAL TAKDİR TOPLUYOR!

Başkan Ünal ve arkadaşları, kamuda işçilik yapanlara işçilik kadrosu, memurluk yapanlara da memurluk kadrosunun verilmesini istediler.

Mevsim gözetmeden, kar kış demeden çalışan işçilerin ve üyelerinin haklarını arama nedeniyle yollara düşen Genel Başkan Sultan Ünal, temsilcilerin ve üyelerinin de takdirini kazanmaya devam ediyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol