Öne Çıkanlar bir yaşam biçimidir DONDURMA ISMARLADI Necati Oktay PİAZZADA FİYATLAR BAYRAM ETTİRİYOR KAYINVALİDESİNİ TOPRAĞA VERDİ

Bu haber kez okundu.

İL İSTİHDAM VE MESLEKİ EĞİTİM YÜRÜTME KURULU ÜYELERİ, REKTÖR DEVECİ’Yİ ZİYARET ETTİ
 Rektör Deveci, Kasım ayı olağan toplantısını KSÜ’de gerçekleştiren Kahramanmaraş İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Yürütme Kurulu üyelerini kabul ederek bir süre görüştü.

Rektörlük Makamında gerçekleştirilen ziyarette İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Özden Görücü başkanlığında, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serdar Zabun, Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkâr Odaları Birliğinden Mehmet Geçgil, Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Ahmet Aküncü,  Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden Mehmet Arslan ve Yaşar Yıldız’dan oluşan heyet, kurul çalışmaları ve gündem maddelerine yönelik Rektör Deveci’ye bilgilendirme sunumu yaptı. Kurul üyeleri, ev sahipliğinden dolayı Rektör Deveci’ye teşekkürlerini ilettiler.

Kurul üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Rektör Deveci, Üniversitemizin bu tür önemli etkinliklere ev sahipliği yapmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İstihdamın geliştirilmesi ve mesleki eğitim yoluyla iş gücü piyasasının güçlendirilmesi için üniversite olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirten Rektör Deveci, kurul üyelerine çalışmalarından dolayı teşekkür ederek başarılarının artarak devamını diledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol