Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR ÇİÇEKLERLE BEZENİYOR… VEKİL OLMAK İÇİN SİYASET YAPMIYORUZ ŞİŞMANLIKLA GELEN HASTALIKLAR KONFERANSI K.MARAŞSPOR 1-0 TARSUS İ.YURDU her şey değişecek

Bu haber kez okundu.

İÇMELER'DE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
 Ekinözü Belediyesi ekipleri hedeflerinin; İlçe genelinde yılsonuna kadar tüm içmelerdeki çalışmaları tamamlayacaklarını belirttiler. Çalışmaları yerinde inceleyen Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen,  Orta İçmelerde mahalle sakinlerinin ve Misafirlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çeleğen, vatandaşlar tarafından kendisine iletilen taleplerin yerine getirilmesi için de ilgililere talimat verdi. Bazı vatandaşların çay davetini de kırmayan Başkan Çeleğen çocuklarla yakından ilgilenmesi de dikkatlerden kaçmadı.

Açıklamasına yılsonuna kadar birçok mahallede kilitli beton parke taşı döşeme işleminin bitirileceğini söyleyerek devam eden Başkan Çeleğen, ‘Bizler Ekinözü Belediyesi olarak alt yapısı biten yerlerle ilgili kilitli parke döşemelerimiz devam ediyor. Bu yıl içinde, yılsonuna kadar İçmelerde tüm çalışmaları bitireceğiz. Burada şunu da ifade etmek gerekiyor; Fiziki mekânları elimizden geldiğince, gücümüz nispetinde iyileştirmeye çalışıyoruz. Diğer hususta yine sosyal anlamda yapmamız gerekenleri yapıyoruz. Burada özellikle İçmeler mahallesinde bizim halkımızın yoğunda bir talebi vardı Yılsonuna kadar tüm içmelerdeki çalışmaları tamamlayacağınız Allahın izinli ile. Dolayısıyla mahallelerimiz burada daha önce sıkıntısını çektiği yazın tuz, kışın çamur olan yerlerden de kurtulmuş olacak. Mahallelerimize, Ekinözü halkına hayırlı ve uğurlu olsun diyoruz. Bizler yine inşallah aynı şekilde, aynı hızla bu anlamda gelen bütün talepleri, talep gelmese dahi yapmamız gereken bütün hizmetleri bir bir yerine getireceğiz.” İfadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol