Öne Çıkanlar İŞİTME ENGELLİ KADINLARA DİKİŞ VE NAKIŞ KURSU İTİRAZ DİLEKÇELERİNDE SON GÜN:14 OCAK 2016 BİZ İCAT ÇIKARTACAĞIZ! SEFERE ÇIKTI ÖZÇAM MARKET

Bu haber kez okundu.

GÜNGÖR VE KİRİŞCİ, ALİ KAYASI CAM TERAS’TA

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, önceki dönem Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ile Ali Kayası’nda hayata geçirilen Cam Teras ve Turizm Tesisleri’nde incelemelerde bulundu. Vali Mükerrem Ünlüer, AK Parti Milletvekilleri Ömer Oruç Bilal Debgici ve Prof. Dr. Mehmet Şahin ile İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman’ın da yer aldığı incelemelerde Başkan Güngör, projeye ve bölgedeki çalışmalara ilişkin heyete bilgiler aktardı.

“ŞEHRİMİZİN TURİZM POTANSİYELİNİ ARTIRACAK BİR PROJE”

Ali Kayası Cam Teras’ın Kahramanmaraş’ın turizm potansiyeline önemli katkı sağlayacağını belirten Prof. Dr. Vahit Kirişci, “Kahramanmaraş’ımız çok güzel doğal miraslara sahip. Bugün de Ali Kayası mevkiinde Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen cam teras projesini yerinde inceledik. Bu güzel proje için Hayrettin Güngör Başkanımıza şehrimiz adına teşekkür ediyoruz. Ekim ayı içerisinde bu tesis açıldığında Kahramanmaraşlı hemşehrilerimiz başta olmak üzere bölgedeki tüm vatandaşlarımızın buraya büyük ilgi göstereceğini düşünüyoruz. Güzel şehrimize hayırlı olsun” dedi.

“BEKLENTİMİN ÜZERİNDE BİR PROJE”

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Şahin, “Ali Kayası’nda hayata geçirilen cam teras projesini yerinde inceleme fırsatımız oldu. Açıkçası beklentimin çok üzerinde bir projeyle karşılaştım. Kahramanmaraş’ımızın turizmine çok ciddi katkı sağlayacak bir proje. Şehrimizin en uğrak mekânlarından birisi olacak. Konum itibariyle de çok güzel bir lokasyonda yer alıyor. Çok büyük bir yatırım. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere projede emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” cümlelerini kaydetti.

“SON DERECE GÜZEL BİR TESİS OLUYOR”

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici, “Büyükşehir Belediyesi’nin önemli yatırımlarından birisi olan Ali Kayası Cam Teras’tayız. Cam teras, yeme içme alanları ve sosyal donatılarıyla son derece güzel bir tesis oluyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hayrettin Güngör ve projede emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Kahramanmaraş’ımız için hep birlikte çok güzel işler yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol