banner1395
Öne Çıkanlar SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR KSÜ SUA HASTANESİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR: NÜKLEER TIP ÜNİTESİ HİZMETE GİRDİ BÜYÜKŞEHİR ÇİÇEKLERLE BEZENİYOR… SANKO ÜNİVERSİTESİ FLAMASI ZİRVEDE tanıtım

Bu haber kez okundu.

GÖNÜLDER ÜYELERİ AFŞİNDERİ ZİYARET ETTİ
 Vodafone Avrasya Maratonu bu yıl 15 Temmuz Şehitleri anısına yapılıyor. 25 tane Gönülder üyesi bu yılda temsili Eshab-ı Kehf kıyafetleri ve Kıtmir ile koşuya katılmak üzere İstanbul’a geldiler. İstanbul ziyaretleri kapsamında Afşinder dernek merkezine uğrayarak hemşerileri ile buluştular.


Konu hakkında açıklama yapan Afşinder Başkanı Ahmet Ardıç, Gönül Elçileri her yıl büyük fedakarlık göstererek, şehrimizin ve tarihi değerlerimizin tanıtımı adına bu uzun mesafeyi kat ediyorlar. Her yıl geldiklerinde onları dernekte misafir etmekten mutluluk duyuyoruz. Onlar, her yaşta, her görüşten insanın, belli ortak değerlerde bir araya gelebileceklerini, spor yapabileceğini, Eşofman kültürünü, şehrin tanıtımına katkı sunabileceklerini gösterdiler. Bu yıl onları kurumsallaşma adına ilk adım olan dernek sıfatları ile karşıladık, inşallah şehrimizden fedakarane çıkan böyle insan ve kurumların sayısı artar, onlara ve bu uğurda gelip fedakarlık yapan tüm hemşerilerimize teşekkür ederim, dedi.  

Gönülder Başkanı Hüseyin Bozkurt ise, Afşinder istanbula her gelişimizde bize kapısını ve gönlünü hep açtı. Her zaman köprüde yürüyüş esnasında yanımızda oldular. Yaptıkları çalışmaları takdirle izliyor ve örnek alıyoruz. Onlarda bizim gurbetteki gururumuz. Bizim Gönül Elçileri olarak başlattığımız olayı onlar uluslararası bir projeye dönüştürüp, akademik çalışma yapıyorlar, bu gün burada olmaktan çok keyifliyiz, tüm yönetim kuruluna ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz, dedi.

Gönülder Yönetim Kurulu Üyesi Halil Demir ise, Gurbette Afşin için kim ne yapıyorsa biz Afşinde gurur duyuyoruz. Bu konuda Afşinder çok çalışıyor. Yaptıkları her çalışmayı takdir ile takip edip, haberlerine yer vermeye çalışıyoruz. Emek veren herkese teşekkür ediyorum dedi.

Program da Gönülder üyeleri için verilen akşam yemeğinin ardından, çaylar eşliğinde hemşeriler ile sohbet edildi. Afşinder Başkanı Ahmet Ardıç, yaptıkları güzel çalışmalar için Gönülder Başkanı Hüseyin Bozkurt ve anlık haber ile Afşin Haber Merkezi sahibi Halil Demir ‘e dernek adına özel işlemeli tablo hediye etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1392

banner1393

banner1394