banner1424
Öne Çıkanlar Milletvekili aday adayı BORAHAN Milliyetçi Hareket Partisi Mustafa Bastırmacı MEHMET SABANCI DUR DURAK DEMİYOR!

Bu haber kez okundu.

GEÇKİL, GÜVEN TAZELEDİ

Esnaf ve sanatkâr odalarında seçim heyecanı devam ediyor. Geçtiğimiz hafta start verilen seçimler çerçevesinde Oda başkanları şekillenmeye başlarken, son olarak Kahramanmaraş Döşemeciler Oymacılar Kereste İmal ve Satıcıları Odası da başkanını belirledi. Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatlar Odaları Birliği binası toplantı salonunda gerçekleştirilen Genel Kurul’da tek aday olarak yarışa giren Mehmet Geçkil, 5. kez oda başkanı oldu.

Başkan Geçkil’in yeni dönemde Yönetim Kurulu asil üyeleri ise Eshabil Nalbantbaşı, Ahmet Kolusayın, İbrahim Soniş, Fatih Boyalı, Süleyman Kürkcü, Yakup Tıraş’tan oluştu.

“HİZMETLERİMİZİ DAHA DA İLERİYE TAŞIMAYA ÇALIŞACAĞIZ”

Yapılan seçimde üyelere yönelik konuşan Başkan Geçkil, esnafların daha iyi şartlarda hizmet verebilmesi için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirterek, “Seçimimizin Kahramanmaraş’ımıza, esnaf ve sanatkarlarımıza hayırlara vesile olmasını diliyorum. 16 yılımızı geride bıraktık, Allah kısmet ederse bu benim 5. dönemim olacak. Rabbim nasip ederse bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetleri daha da ileriye taşımaya çalışacağız inşallah. Bilindiği üzere Bağ-Kur, elektrik, hammadde ve su fiyatının bu kadar yüksek zamlı olması, esnaf ve sanatkarlarımızın zor durumda kalmasına neden oluyor. Allah nasip ederse bundan sonraki süreçte en çok bunlarla mücadele etmeyi düşünüyoruz. Bunun için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışacağız İnşallah” dedi.

Haber: Abdulsamet İspir

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol