Öne Çıkanlar DUALARIMIZ ŞEREF EROĞLU İÇİN HALİL İBRAHİM SOFRASINA BUYURUN! dizi KAHRAMANMARAŞ BBS 0-1 OFSPOR BATIPARK ER MEYDANI

Bu haber kez okundu.

ERDEMLİDE CAMİ BAHÇELERİNE DÜZENLEME
Erdemli belediye Başkanı Mükerrem Tollu, göreve geldikleri andan itibaren başlattıkları ve sosyal sorumluluk anlayışıyla ilçe genelinde sürdürmekte oldukları çalışmalar kapsamında Kayacı mahallesi ve Küstülü mahallelerinde Cami ve Kuran Kurslarının çevre ve bahçe düzenleme çalışmalarını yaparak daha güzel ve kaliteli hizmet verebilmesi için yoğun çaba harcadıklarını söyledi.

Başkan Mükerrem Tollu, cami, Kuran Kursu ve diğer ibadethanelerle tüm eğitim kurumlarının ihtiyaçlarının karşılanmasına büyük önem verdiklerini belirterek, maddi ve manevi sahada toplumun eğitimine hizmet veren okul, cami Ve Kuran Kurslarını ihmal etmemeye çalıştıklarını, sürekli yaptıkları cami ve ibadethanelerin temizlik başta olmak üzere diğer tüm eksiklerini her manada gidermeye çalıştıklarını dile getirdi.

Son olarak Kayacı mahallesi Küllühayat mevkii Ayyıldız cami bahçesinin çevre düzenlemesinin yapılarak bahçesine parke döşendiğini, ayrıca Küstülü mahallesi Kuran Kursu Bahçesi çevre düzenlemesinin yapılarak yine  burada da  parke döşemesi yapıldığını açıklayan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “ Belediye olarak sadece yol, asfalt, imar, yeşilalan, temizlik ve buna benzer rutin hizmetlerle yetinmiyoruz. Sosyal Belediyeciliğin ön planda olduğu günümüzde bir yandan Erdemlimizin önünü açan asırlık projelerle sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal alanlarda hizmet verip Erdemlimizi hem tanıtmaya hem de kalkındırmaya çalışıyoruz. Amacımız gelecek nesillere her yönüyle kalkınmış, huzurlu ve müreffeh bir Erdemli emanet etmektir.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol