Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR ÇİÇEKLERLE BEZENİYOR… VEKİL OLMAK İÇİN SİYASET YAPMIYORUZ ŞİŞMANLIKLA GELEN HASTALIKLAR KONFERANSI K.MARAŞSPOR 1-0 TARSUS İ.YURDU her şey değişecek

Bu haber kez okundu.

EKİNÖZÜ BELEDİYE BAŞKANI ÇELEĞEN’DEN TERÖRE SERT TEPKİ
 Belediye Başkanı Çeleğen mesajında şu ifadelere yer verdi; “ Dün akşam İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde, futbol müsabakası sonrasında bölgenin güvenliğini sağlamakla görevli çevik kuvvet ekiplerine yönelik kalleşçe bir bombalı saldırı gerçekleştirilmiştir "Hain saldırılar sonucu 38 vatan evladımız şehit oldu ve 155 vatandaşımız ise yaralanmıştır. Hiçbir zalim, hain, katil ve terör örgütü ile bunları himaye eden yerli ve yabancı destekçileri amaçlarına ulaşamayacaktır. Yedi düvele karşı mücadele eden Türkiye Cumhuriyeti, vatan hainleri ve alçakların bu kirli oyununu bozacak güç ve kudrettedir. Hiçbir güç bu millete diz çöktüremeyecektir. Birlik, beraberlik, kardeşlik böyle zamanlarda daha öne çıkan asıl unsurdur. Birbirimize bağlandığımız sürece hiçbir terör olayının asla başarılı olması mümkün değildir.

Bu hain terör saldırıları milletimizin birliğini ve huzurunu, vatanımızın bölünmez bütünlüğü hedef alan kalleş saldırılardır. Bu saldırılarla kalleşler bu aziz milleti devletine ve birbirine karşı güvensiz hale getirerek bu topraklar üzerindeki hain emellerine ulaşmak istemektedirler. Ama bunu asla başaramayacaklar bu alçak saldırının arkasında durup, onlara çanak tutan, kandan beslenen kirli elleri de şiddetle lanetliyorum. Teessür ile öğrendiğimiz her hain saldırının ardından bir öldük bin dirildik, devletimiz ve aziz milletimiz kim ne yaparsa yapsın teröre boyun eğmeyecek, teslim olmayacaktır. Birlik ve beraberliğimize kasteden şer odakları Türkiye'mizi ve aziz milletimiz diz çöktüremeyecek. Sivil vatandaşlarımızı ve güvenlik güçlerimizi hedef alan bu alçak ve insanlık dışı saldırıda Şehit olan vatandaşlarımıza ve polislerimize Allah'tan rahmet diliyor, yaralananlara acil şifalar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol