Öne Çıkanlar İŞİNİZE AŞIK OLMAK BAŞARIYI GETİRİR PROJELERİMİZ HIZ KESMİYOR PARTİMİZİN VE DAVAMIZIN SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ PAZARCIK MYO İÇİN REKTÖRDEN CEVAP GELDİ YÜRÜYEN BİLBORDLARLA TANITIM

Bu haber kez okundu.

DULKADİROĞLU’NDAN ÇORBA İKRAMI

Dulkadiroğlu Belediyesi, Ramazan Bayramı dolayısıyla Şeyh Adil Mezarlığı’nda çorba ikramında bulundu. Kabir ziyaretinde bulunan vatandaşlara çıkışta çorba ikram eden Dulkadiroğlu Belediyesi, vatandaşlardan tam not aldı.


Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, şunları aktardı: “Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz günlerdeyiz. Bu günlerde vatandaşlarımızın her konuda yanındayız. Ramazan Bayramı dolayısıyla yoğun ziyaret edilen Şeyh Adil Mezarlığı’nda vatandaşlarımıza ikramda bulunduk. Yakınlarının kabrini ziyaret eden vatandaşlarımıza ziyaretleri sonrasında arkadaşlarımız çorba ikram etti. Burada amaç vatandaşlarımızın her şartta ve koşulda yanında olduğumuzu göstermektir. Onların huzuru ve mutluluğu için çalışmayı sürdüreceğiz.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol