Öne Çıkanlar İŞİTME ENGELLİ KADINLARA DİKİŞ VE NAKIŞ KURSU İTİRAZ DİLEKÇELERİNDE SON GÜN:14 OCAK 2016 BİZ İCAT ÇIKARTACAĞIZ! SEFERE ÇIKTI ÖZÇAM MARKET

Bu haber kez okundu.

DULKADİROĞLU’NDA SOSYAL TESİSLERİN BAKIM ÇALIŞMALARI

Dulkadiroğlu Belediyesi’nin kırsal mahallelere kazandırdığı çok amaçlı sosyal tesisleri, deprem sürecinde vatandaşların sığınağı haline gelmişti. Bu süreçte zarar gören tesisler için çalışma başlatan Dulkadiroğlu Belediyesi, bakım ve onarım faaliyetlerinin devam ettiğini bildirdi.

Büyük bir kısmı çok amaçlı olarak hizmetini sürdüren sosyal tesislerin, deprem sürecinde vatandaşlara sığınak olduğunu hatırlatan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunarak şunları söyledi: “Kırsal mahallelerimizin standardını yükselten ve sosyal tesis ihtiyacını gideren birçok projeye imza attık. Bu projelerimiz deprem sürecinde vatandaşlarımızın sığınağı olarak da faaliyet gösterdi. Bu amaçla kullanılan ve deprem sürecinde zarar gören tesislerimizle ilgili bakım ve onarım çalışması başlatmıştık.

Bu çalışmalarımızı ekiplerimiz özverili bir şekilde sürdürüyor. Kısa sürede tamamlayarak hizmete sunacağız. Vatandaşlarımız tesislerimizde daha önceden olduğu gibi her türlü faaliyet ve aktivitelerini yapabilecekler.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol