banner1395
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR HİZMETLERİ VATANDAŞLARIN CEBİNE İNDİRİYOR MİLLETİMİZİ YOLUNDAN DÖNDÜREMEYECEK” GENÇ ÇİFTÇİLERE YÖNELİK EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR ALÇAKÇA PUSULAR KARAKTERLERİ TANIMAK ZORUNDAYIZ!

Bu haber kez okundu.

DR. SAİT BULVARI’NI BÜYÜKŞEHİR YENİLEDİ

Büyükşehir Belediyesi, deprem dolayısıyla yarım kalan Binevler Bölgesi Cadde Yenileme Projesi kapsamında bölgede tekrardan başladığı asfalt çalışmalarını sürdürüyor. İkinci etabı da tamamlanarak yatay parklanma alanı ile 4 şeritli olarak hizmete sunulan Alparslan Türkeş Bulvarı’nın ardından Dr. Sait Bulvarı’nda gerçekleştirilen asfalt yenileme çalışmaları da tamamlandı.

Geliş ve gidiş istikametiyle toplamda 2 bin 300 metre uzunluğa sahip arterin asfaltı yaklaşık 8 Milyon TL’lik yatırımla baştan uca yenilendi.

Yol çizgi çalışmalarının da tamamlanmasıyla yenilenen yüzüyle trafiğe açılan cadde, sürücülerin beğenisini kazandı. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Binevler bölgesinde yıkım çalışmalarının tamamlandığı kısımlarda asfalt yenileme uygulamalarının peyderpey devam ettiği belirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1392

banner1393

banner1394