Bu haber kez okundu.

DR. KÜÇÜKTÜFEKÇİ, ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ’NDE
 Dr. Küçüktüfekçi, 1983 yılında Kahramanmaraş'ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kahramanmaraş, lise öğrenimini İzmir Fen Lisesi'nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'ndeki eğitiminin ardından,  Prof. Dr. Mazhar Osman Bakırköy Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'nde uzmanlık eğitimini aldı. Kilis Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmet yükümlüsü olarak görev yaptı.

 

Dr. Küçüktüfekçi, Ekim 2016 itibariyle Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Psikiyatri Polikliniği’nde hastalarına kabul etmeye başladı.

 

ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ

Çağdaş hastane yönetimi anlayışıyla yönetilen  ve sağlıkta yüksek kalitenin adresi haline gelen hastanede, Acil Servis, Biyokimya, Patoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Laboratuvarları, Radyoloji, Nükleer Tıp, Kardiyovasküler Cerrahi, Organ Nakli Merkezi, Nefroloji, Genel Cerrahi, Beyin Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Dâhiliye, Gastroenteroloji, Endokrinoloji, Kulak Burun Boğaz, Pediatri, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Psikiyatri, Göğüs Cerrahisi, Dermatoloji, Uyku Laboratuvarı, Obezite ve Metabolik Cerrahi Kliniği ve Üremeye Yardımcı Tedavi Merkeziyle uzman tanı ve tedavi yöntemleri uygulanıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol