banner1395
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR HİZMETLERİ VATANDAŞLARIN CEBİNE İNDİRİYOR MİLLETİMİZİ YOLUNDAN DÖNDÜREMEYECEK” GENÇ ÇİFTÇİLERE YÖNELİK EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR ALÇAKÇA PUSULAR KARAKTERLERİ TANIMAK ZORUNDAYIZ!

Bu haber kez okundu.

ÇİFTLER, MUTLULUĞA ‘EVET’ DEDİLER

Songül ve Ramazan Köfte çifti ile Akife Hasan Doğru çifti, Arsan Laledan Düğün Salonu kapısında misafirlerini karşılayarak yerlerine alması ile düğün törenine başlandı.

MHP önceki dönem Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Siyasi partilerin il ve ilçe yönetimleri ile Kahramanmaraş Vergi Dairesinde personelleri ve Hasan Doğru ile Sur Tavuk Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Köfte'nin yakın dostlarının katılması ile yapıldı.

Kayın baba olmanın mutluluğunu yaşayan Ramazan Köfte: "Kızımız Betül’ün  düğün merasiminde bizleri yalınız bırakmayan aile dostlarımızı, özellikle basın mensuplarına teşekkür ediyorum.. Evladımızın mutluluğunu görmek çok güzel bir duygu Allah herkese evladının evlendiği mutlu olduğu gönü göstersin.. Düğünümüze katılan herkese teşekkür ediyorum." dedi.

Oğlu Serkan’ı evlendirerek kayın baba olmanın keyfini yaşayan Hasan Doğru ise aile dostlarına, Maliyeci mesai arkadaşlarına ve düğüne katılan bu mutlu gününde kendisini yalınız bırakmayan dostlarına teşekkür etti.

Önceki dönem MHP Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan ise Ramazan Köfte, Hasan Doğru ile Betül ve Serkan’ı tebrik ederek, “Allah hayırlı eylesin, vatana millete faydalı güzel çocuklar nasip etsin, mutluluğunuz daimi olsun " diyerek genç çifti tebrik etti.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş: "Genç çiftimizi tebrik ediyorum, Ramazan Köfte ve Hasan Doğru beyi kutluyorum, yeni bir çekirdek ailemiz oldu.. Allah hayırlı eylesin, ömür boyu mutluluk diliyorum, " dedi.

Köfte ve Doğru ailesinin mutlu günü, ikramların yapılması , gençlerin gönüllerince eğlenmeleri ile gece geç saate kadar devam eden düğün merasimi ile son buldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1392

banner1393

banner1394