Öne Çıkanlar TABELALARIYLA BİRLİKTE KADERLERİ DE DEĞİŞTİ Seçim 2015 ALANINDA İLK ESER… ELBİSTANSPOR 2 GOL ATTI 3 PUAN ALDI ANDIRINLI DOSTLARA SELAM OLSUN!

Bu haber kez okundu.

CHP’Lİ ÖZTUNÇ MAĞDURİYETLERİN GİDERİLMESİNİ TALEP ETTİ
 16 Temmuz 2018 tarihli Binali Yıldırım başkanlığında toplanan TBMM Genel Kurulu’nda İçişleri Komisyonu üyeliğine seçilen CHP’li Ali Öztunç, oturumda söz alarak Kahramanmaraş halkı adına önemli taleplerde bulundu.

Sözlerine Meclis Başkanı seçilen Binali Yıldırım’ı kutlayarak başlayan Öztunç, “Afşin- Elbistan Termik Santrali seçim bölgemin can damarlarından birisidir. Burada toplamda 2 bin 500 işçimiz çalışmaktadır. Kimisi KİT’lerde(Kamu İktisadi Teşebbüsü) kimisi ise kadroludur. A santralinin özelleştirildiği iddia ediliyor ancak henüz bir açıklama yapılmış değil. Bu belirsizlik işçileri rahatsız etmektedir. KİT işçilerine yönelik olarak seçimler öncesi Adalet ve Kalkınma Partisi kadro vaadinde bulunmuştu ama bugün bakıyoruz ses seda yok. Bu insanlar mağdurdur ve bu mağduriyetin giderilmesi gerekmektedir. Ayrıca Kahramanmaraş’ta bir sel yaşanmıştı seçimlerden önce yine. 160 civarında araç belediye oto parkında pert olmuştu adeta. Bu araçların sigortası ödenmiyor. Gerekçe ise belediye otoparkının sigortasız olması. Bu çağda belediye bir otopark yapıyor ama sigorta yapmayı unutuyor. Araçları pert olan bu insanların mağduriyetlerinin giderilmesini Kahramanmaraş halkı adına talep ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1462

banner1463

banner1464

banner1465

banner1466

banner1469

banner1472

banner1474

banner1478