banner1424
Öne Çıkanlar GİZLİ SANSÜR VAR… SURİYELİ ÇOCUKLARA TİYATRO ŞENLİĞİ SOKAK TABELALARI DEĞİŞTİRİLİYOR SPOR LİSESİ ŞAMPİYON STK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Bu haber kez okundu.

BÜYÜKŞEHİRLE MERKEZDE ULAŞIM STANDARDI YÜKSELİYOR

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Onikişubat ilçesi Gedemen Mahallesi’nde devam eden bulvar çalışmasını inceledi. Toplamda 15 metre genişliğe çıkarılan 4 şeritli yeni bulvardaki asfalt çalışmalarına ilişkin açıklamada bulunan Başkan Güngör, “Yazın ağırlıklı olarak kırsal alanında başladığımız yol asfalt çalışmalarımızı, kış aylarıyla birlikte ilçe merkezlerimizde yoğunlaştırdık. İlçe merkezlerimizdeki açılması gereken bulvarları, asfaltlanması gereken arterleri tamamlıyoruz. Bu yıl kırsalda önemli ulaşım yatırımları gerçekleştirdik. Önümüzdeki yıl da ulaşım ihtiyacının tamamını halletmiş olacağız. Gedemen Mahallesi’ndeki bulvar çalışması özellikle şehrimizin üst bölgelerine ulaşımını kolaylaştıracak. İnşallah birkaç gün içinde yeni bulvarımızı hemşerilerimizin hizmetine açmış olacağız” diye konuştu.

YENİ ASFALT PLENTİ MÜJDESİ

Başkan Güngör açıklamasının devamında yeni bir yatırıma ilişkin müjdeyi verdi: “Burada şu müjdeyi de vermek isterim; 120 bin ton kapasiteli asfalt plentimizi yeniliyoruz. Bunu 300 bin tona çıkarıyoruz. Bu üretim hacmiyle Büyükşehir Belediye’miz kendi imkânlarıyla sıcak asfalt hizmeti sunacak ve artık sorunumuz kalmayacak. Ben tekrar hemşerilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Her bir sokağımızı, her bir mahallemizi standartlara uygun yolla, asfaltla buluşturmaya devam edeceğiz diyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol