Öne Çıkanlar SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR KAYIT DIŞI SATILAN ÜRÜNLERE EL KONULDU dizi SANATSAL ALANDA DA SERGİLEYECEKTİR” AKSU ÇAYI ZEHİR Mİ ZEMZEM Mİ AKIYOR

Bu haber kez okundu.

BÜYÜKŞEHİR’DE 2 DAİRE BAŞKANI DAHA GÖREVİNDEN ALINDI
  

Göreve gelmesinin ardından Büyükşehir Belediyesinde değişimlere imza atan Başkan Hayrettin Güngör, Basın Yayın Şube Müdürlüğünü Genel Sekreterliğe bağladı.

Daha önce Kültür Daire Başkanlığına bağlı olan Basın Yayın Şube Müdürlüğü yeni teşkilat şemasının ardından Genel Sekreterliğe bağlandı.

DAİRE BAŞKANLIK SAYISIYARI YARIYA AZALDI

Belediyenin dışa dönük tüm işlerinin geçtiği, kent basını ayrıca, ulusal ve uluslararası basın kuruluşları ile etkin bağlantı kuran müdürlük, bundan sonra Başkan Güngör’ün direk talimatı ile hareket edecek konuma getirildi. 31 Mart yerel seçimlerinin ardından göreve gelmesiyle Büyükşehir Belediyesinde köklü değişimler yapan Başkan Güngör, daire başkanlıklarının sayısını yarıya düşürdü. Çeşitli birimlerin bağlı oldukları başkanlıkları da değiştirme yoluna giden Başkan Güngör, çalışmalarını sürdürüyor.

Öte yandan İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Yasin Havan görevinden alınarak yerine Fikret Gültekin getirilmişti.

Dış ilişkiler Daire Başkanı Yavuz Kamalak da görevinden alınarak yerine Erdoğan Emrah Hatunoğlu getirildi. Muhtarlık İşleri Müdürlüğünün kapatılmasının ardından Şube Müdürü Muzaffer Türk ise düz memurluğa getirildi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1356