Öne Çıkanlar 1905 KAHRAMANSARAYSPOR SEZONA İYİ BAŞLADI AVRUPA ŞAMPİYONASINDA KAHRAMANMARAŞ DAMGASI GÜNEŞ PETROL HAYIRLI OLSUN! PAZARCIKDA YAZ KURAN KURSLARI KAPANIŞ ŞÖLENİ ÖZEL HASTANELER REZALET

Bu haber kez okundu.

BÜYÜKŞEHİR GÖNÜL KÖPRÜLERİ İNŞA EDİYOR

Başkan Fırat Görgel öncülüğünde hayata geçirdiği faaliyetlerle Türkiye’de sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini ortaya koyan ve yerel yönetimlere örnek olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. İhtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik desteklerini artırarak sürdüren Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların kıyafet ihtiyacının karşılanmasına da aracı oluyor. Esnaf ve vatandaşların getirdiği yeni ya da az kullanılmış kıyafetler Büyükşehir Belediyesinin DermanKart Giyim Mağazası’nda toplanarak buradan ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılıyor.

DermanKart Giyim Mağazası’nda bayram yoğunluğu yaşanıyor. Esnaf ve vatandaşların getirdiği kıyafetler Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılıyor. Vatandaşlar yeni veya az kullanılmış eşyalarını 0344 224 15 60 numaralı telefonla irtibata geçerek veya Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi altında bulunan DermanKart Giyim Mağazası’na getirerek ihtiyaç sahibi vatandaşlara destekte bulunabiliyor.

ACER: “ESNAF VE HEMŞEHRİLERİMİZİN DESTEKLERİNİ BEKLİYORUZ”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmet ve Yardım Şube Müdürü Alper Acer, “Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi altındaki DermanKart Giyim Mağazası’nda ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız gelerek buradan giyim ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Esnaflarımız ve vatandaşlarımız mağazamıza yeni veya az kullanılmış kıyafet desteğinde bulunuyor. Bizler de bu kıyafetleri ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz.

Şu an bayram yoğunluğu yaşıyoruz. Mağazamıza hem yeni ürünler geliyor hem de bunların dağıtımı yapılıyor. Buradan esnaf ve vatandaşlarımıza bir çağrıda bulunmak istiyorum. Evlerinde kullanılabilir eşyaları olanlar 0344 224 15 60 numaralı telefondan bize ulaşarak veya mağazamıza getirerek bu kıyafetlerin ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılmasını sağlayabilir. Kurban Bayramı arefesinde tüm esnaf ve vatandaşlarımızın desteklerini bekliyoruz” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol