banner1395
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR HİZMETLERİ VATANDAŞLARIN CEBİNE İNDİRİYOR MİLLETİMİZİ YOLUNDAN DÖNDÜREMEYECEK” GENÇ ÇİFTÇİLERE YÖNELİK EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR ALÇAKÇA PUSULAR KARAKTERLERİ TANIMAK ZORUNDAYIZ!

Bu haber kez okundu.

BULANCAK BELEDİYESİ MAKİNA PARKINI MST İLE BÜYÜTÜYOR
 Giresun’un Bulancak Belediyesi, makina parkını 4 adet MST 644 klas model  kazıcı yükleyici iş makinası ile güçlendirdi. MST kazıcı ve yükleyiciler, Belediye Başkanı Recep Yakar’a, MST Satış Direktörü Harun Arab, Kamu Satışları Müdürü Hakan Saral ve Bölge Satış Müdür Yardımcısı Emre Uzuner’in katıldığı törenle teslim edildi. 

Belediye Başkanı Recep Yakar, ilçede uzun yıllar hizmet verecek olan araçların, hizmet sunumunda kendilerine büyük kolaylık sağlayacağını söyledi.

“Çalışma arkadaşlarımın işini kolay kılmak, vatandaşlarımızın hızlı bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlamak amacıyla 4 adet MST kazıcı yükleyiciyi daha makina parkımıza kazandırdık” diyen Yakar, şöyle devam etti:

“Güçlenen araç filomuzla hizmetlerimiz daha da hız kazanacak. Bulancak gibi geniş, günden güne gelişen ve büyüyen ilçemizde, vatandaşlarımıza güzel hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Yeni araçlarımızla kazasız belasız hizmet sunulmasını ve ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

SANKO MAKİNA

Sanko Holding, Ekim 2003 tarihinde kazıcı yükleyici üreticisi Mastaş’ı bünyesine katarak iş makinası sektöründe üretici konumuna gelmiştir. Sanko Makina Ar-Ge mühendisleri tarafından geliştirilen MST marka iş makinaları, MST İş ve Tarım Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Gaziantep’teki 42.000 metrekarelik kapalı alanlı, modern teknoloji ile donatılmış tesislerde üretilmektedir.

MST İş ve Tarım Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. Gaziantep tesislerinde, MST markası ile kazıcı yükleyici, teleskopik forklift ve mini ekskavatörler üretilerek, Sanko çatısı altında ulusal sanayimize önemli değer katılmaktadır. Sanko, teleskopik forklift ve mini ekskavatörde, “ilk ve tek yerli üretim” konumunu sürdürmektedir. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1392

banner1393

banner1394