Öne Çıkanlar bir yaşam biçimidir DONDURMA ISMARLADI Necati Oktay PİAZZADA FİYATLAR BAYRAM ETTİRİYOR KAYINVALİDESİNİ TOPRAĞA VERDİ

Bu haber kez okundu.

BEM-BİR-SEN, KADINA ŞİDDETE DUR DEDİ
 Büyükşehir Belediyesi’nin Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla Atatürk Meydanında gerçekleştirdiği etkinlikte kadına şiddete dikkat çekilirken, katılımcılar hazırlanan platforma ellerini boyayarak el bastı. 

   Etkinlikle ilgili bir değerlendirmede bulunan Bem-Bir-Sen Kahramanmaraş Şubesi Başkanı Necati Kahveci; “Kadına şiddete dur demek için Büyükşehir Belediyemiz tarafından düzenlenen etkinliğe Bem-Bir-Sen Kahramanmaraş Şubesi olarak katılım gösterdik. Büyükşehir belediyemizin sosyal sorunlara yönelik çalışmaları takdire şayan… Toplumumuzda kadına şiddet büyük bir yara haline geldi. Oysaki hayatın yükünü beraber omuzlayan kadın ve erkek yine doğru bir şekilde iletişim kurarsa hem birlikte mutlu olurlar hem de birlikte daha güçlü olurlar. Şiddet hiçbir şekilde çözüm değil bilakis çözümsüzlüktür. Bizde bugün Büyükşehir Belediyemizin düzenlediği etkinlikle bunu bir kez daha hep beraber dile getirmiş olduk.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol