Öne Çıkanlar KURAN-I GÜZEL OKUYAN TÜRKİYE İKİNCİSİNE ALTIN TAKDİMİ LİDERİ BANDIRA BANDIRA DEVİRDİK Yakında karaciğer nakli de yapılacak DAMIZLIK KOYUN-KEÇİ BİRLİĞİNDE SEÇİM dizi

Bu haber kez okundu.

BELEDİYELERİN KILCAL DAMARI MUHTARLAR!
 Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Adnan Alagöz ve Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Muzaffer Türk ile mahalle muhtarlarının bir araya geldiği buluşmada, muhtarların belediye başkanlarının en büyük yardımcıları, aile fertleri ve mesai arkadaşları olduğu ifade edildi.

Muhtarlar, yerel yönetimlerin en küçük birimi olarak seçildikleri mahallelerin sorunlarını çözmek için uğraş verirlerken, başkanlar en yakın mesai ve çalışma arkadaşları için övgüler yağdırıyorlar.

Yerel hizmetlerin ifası, vatandaşın yaşamını kolaylaştırmak, insan memnuniyetini yansıtabilmek için vatandaş ile belediyeler arasında köprü, bir anlamda aracılık görevi gören muhtarlar, mahallesindeki vatandaşların yaşam sigortası gibiler.

Muhtarlar Birliği Başkanı Yaşar Altuntel, tüm muhtar arkadaşlarının gününü kutladı ve onlara hem teşekkür etti, hem başarılar diledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol