Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR ÇİÇEKLERLE BEZENİYOR… VEKİL OLMAK İÇİN SİYASET YAPMIYORUZ ŞİŞMANLIKLA GELEN HASTALIKLAR KONFERANSI K.MARAŞSPOR 1-0 TARSUS İ.YURDU her şey değişecek

Bu haber kez okundu.

BAYAZIT:” HEDEFİMİZ DAHA ÇOK ÖĞRENCİYE BURS VERMEK”
     Kahramanmaraş Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Bayazıt, yönetim kurulu üyesi Selahattin Hacıömeroğlu, Halil Arık, Levent Çuhadar, Mehtap Zuldaoğlu, Abdulhakim Eren ile gazeteciler Kervanhanda bir araya geldiler.

    Vakfı Başkanı Mahmut Bayazıt:” En kısa zamanda gazeteci dostları bürolarında ziyaret ederek vakfımızı ve hizmetlerimizi anlatacağız.

  1987 yılında Ankara'da kurulan "Kahramanmaraşlılar Eğitim Vakfımız" kuruluş gününden bu zamana kadar faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Vakfımızın kuruluş amacı; Kahramanmaraşlılar arasında birlik ve beraberliği sağlamak, Kahramanmaraş'ımızı her yönü ile tanıtmak, üniversitede okuya ihtiyaç sahibi öğrencilerimize imkânlar dâhilinde burs vermek, Kahramanmaraşlı hemşehrilerimizin iyi ve kötü günlerinde, birlik ve beraberliğimizle yanlarında olmak, Kahramanmaraş'ımızın tarihini, kültürünü, turizmini tanıtmak, spor etkinliklerini teşvik etmek, yardımcı olmak ve Kahramanmaraş'tan Ankara'ya gelen hemşerilerimizin talepleri doğrultusunda onlara yardımcı olmaktır.

Ankara'da faaliyet gösteren Kahramanmaraş il ve ilçe derneklerimizle birlikte hareket etmeye her zaman özen göstermekteyiz.

Vakfımız her dönemde milletvekillerimizin, valilerimizin, belediye başkanlarımızın, ticaret ve sanayi odası başkanlarımızın, Kahramanmaraşlı iş adamlarımızın her zaman desteklerine mazhar olmuştur.

 İstanbul da yapılacak olan Kahramanmaraşlıların kurdukları Dernek ve Vakıfların toplantılarına bizde katılacağız bakalım bir çatı altında toplana bilecek miyiz bilemiyorum,

    Vakfı olarak Kahramanmaraş ile daha sıkı fıkı olmak, burada bir şube açmak amacımız var bakalım önümüzdeki günler bizlere neler gösteri ,” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol