banner1424
Öne Çıkanlar TÜRK ÇİFTÇİSİNE HİZMETTE ASIRLIK MARKA TÜRKÜLERLE YOLDAŞIZ OZANLARLA GARDAŞIZ TEZHİP VALİ GÜVENÇER İZCİLERİ KABUL ETTİ Zeka Oyunları

Bu haber kez okundu.

BASKETBOL'DA EN İYİ LİSE TAKIMLARI BELLİ OLDU
 Genç Kızlar (A) kategorisinde 29 Kasım tarihinde yapılan Süha Erler Anadolu Lisesi-İbrahim Çalık Anadolu Lisesi final maçında Süha Erler Anadolu lisesi rahibini 54-39 luk skorla yenerek Turnuvada Şampiyonluğunu ilan etti.

 Turnuva sonunda Dereceye giren takımlara düzenlenen törenle kupa ve madalyaları takdim edildi. Takımların kupa ve madalyalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Basketbol İl Temsilcisi Mustafa Dağlı, Süha Erler Anadolu Lisesi Müdürü Ömer Faruk Günay ve Gençlik Hiz. Ve Spor İl Müdürlüğü Muhasebe Şefi Hüseyin Eralp tarafından takdim etti.


 Genç Kızlar (A) kategorisinde Sıralama şu şekilde oldu;

1.         Süha Erler Anadolu Lisesi

2.         İbrahim Çalık Anadolu Lisesi

3.         Atatürk Anadolu Lisesi

4.         Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi 

 30 Kasım 2016 Tarihinde gerçekleştirilen Genç Erkekler (A) Kategorisinde ise  sonuçlar şu şekilde gerçekleşti.

1.         Özel Beyza Fen Lisesi

2.         Özel Kipaş Fen Lisesi

3.         Mehmet Gümüşer Anadolu Lisesi

4.         Süha Erler Anadolu Lisesi

 Genç Erkekler Kategorisinde takımların Kupa ve Madalyalarını Büyükşehir BLD. Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Cevdet Kabakcı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı ve Büyükşehir BLD. Spor Şube Müdürü Halil Bozdoğan takdim etti.
 Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak turnuvalara katılan Okul Takımlarımızı Okul idareci ve Beden Eğitimi öğretmenlerini tebrik eder. Türkiye Şampiyonasında Başarılar Dileriz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol