Öne Çıkanlar bir yaşam biçimidir DONDURMA ISMARLADI Necati Oktay PİAZZADA FİYATLAR BAYRAM ETTİRİYOR KAYINVALİDESİNİ TOPRAĞA VERDİ

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN MAHÇİÇEK; CUMHURBAŞKANIMIZIN LİDERLİĞİNDE AŞKLA HİZMET EDİYORUZ

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, AK Parti’nin iktidara gelişinin 21’nci yıldönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Mahçiçek, 3 Kasım 2002’den itibaren Türkiye’de hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı yeni bir dönemin başladığını ve siyasi tarihin dönüm noktası olduğunu belirtti.

Kahramanmaraş’ın, AK Parti’nin temellerinin atıldığı şehirlerin başında geldiğini ve o dönemde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yol arkadaşlığının başladığını aktaran Başkan Mahçiçek, o anlara şahitlik yapmanın gurur ve onurunu adeta bir madalya gibi ömür boyu göğsünde taşıyacağını söyledi.

“İLK KIVILCIMI KAHRAMANMARAŞ’TAN ÇIKAN AK PARTİ’MİZİN İKTİDARININ 21’NCİ YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN”

AK Parti’nin, Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde hayata geçirdiği icraatlarla hizmet çıtasını sürekli yükselterek Cumhuriyet tarihinde eşi görülmemiş bir başarı hikâyesi yazdığını belirten Başkan Mahçiçek, mesajında, AK Parti’nin iktidara geldiği 3 Kasım 2002’nin Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olduğunu, 21 yıl önce ‘Artık Türkiye’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ diyerek yola çıkan AK Parti’nin, Türk siyasi hayatında yeni bir milat başlattığını belirtti.

Kuruluş amacı halka ve millete hizmet etmek olan AK Parti’nin milletin partisi olarak milletle büyüdüğünü ifade eden Mahçiçek, mesajının devamında şu ifadelere yer verdi:

“Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemize ve milletimize hizmet etmek için yola çıkan ‘Erdemliler Hareketi’mizin, bugün kesintisiz iktidarının 21’nci yıl dönümünü kutluyoruz.

Bundan 22 yıl önce Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin temellerini atmak için bir yola çıkmış ve kentimizi ziyaret etmişti. Kahramanmaraş Belediye Başkanı olarak kendilerini karşıladık ve misafir ettik. Ortada henüz parti bile olmamasına rağmen Cumhurbaşkanımızı Yeşilgöz’de binlerce insanın katıldığı bir programla ağırlamıştık. Bu anlamda Kahramanmaraş, gerçekten önder bir memleket. Nasıl ki Kurtuluş Savaşı’nda ilk kıvılcımı başlatmışsa, AK Parti’mizin de ilk kıvılcımı Kahramanmaraş’tandır. İşte o andan itibaren bu kutlu yolculuğun bir mensubu olduk.

“21 YILDIR OLDUĞU GİBİ MİLLETİMİZ İLE OMUZ OMUZA YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

AK Parti, kurulduğu günden bu yana kendisini millete adamış AK kadrolarıyla ülkemizde hayal bile edilemeyen yeniliklere ve reformlara imzalar atmıştır. 21 yıllık kesintisiz iktidarı boyunca bir yandan terör örgütleriyle mücadele ederken bir yandan da ülkemizi kalkındırmanın, milletimizi daha iyi hizmetlerle buluşturmanın mücadelesi içinde olmuştur. Bunu yaparken en büyük destekçimiz; Sıkı bir ilişki kurduğumuz milletimiz ve bir aile birlikteliğinde olduğu gibi aynı hedef doğrultusunda çalıştığımız teşkilatlarımızdır. AK Parti teşkilatı olarak ilk günkü heyecan, azim ve inançla hizmet etme sorumluluğunun idraki içerisinde çalışmaya devam ediyoruz.

Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı olan 2023’te Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu hedefler doğrultusunda tüm engellemelere ve zorluklara rağmen hedeflerimize ulaşacağımızdan şüphemiz yoktur.

Bunda en büyük pay tabii ki hiç kuşkusuz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve ona inanan, onun davasını davası olarak gören aziz milletimizdedir. Milletimizin AK Parti’ye olan desteği, ülkemizin istiklal ve istikbaline verdiği destekle doğru orantılıdır. İşte bu sebepten dolayı 21 yıldır olduğu gibi milletimiz ile omuz omuza hareket ederek 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine inanç ve azimle yürüyeceğiz.

“ÜLKEMİZE VE MİLLETİMİZE HİZMET ETMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ”

Milletimizden aldığımız destekle Türkiye; ekonomisiyle, demokrasi anlayışıyla, hür inanç ve ruhuyla dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasındaki yerini alacaktır. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti mensupları olarak bizde, bu inanç, kararlılık, çalışma azmi, gayret; milletimizde gücümüze güç katan bu büyük destek oldukça yolumuzdan asla dönmeyeceğiz.

Ülkemize ve milletimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Gece gündüz demeden hizmet için çıktığımız bu kutlu yolda önce millet, önce memleket diyerek hizmetten hizmete, yatırımdan yatırıma koşmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle partimizin kuruluşundan bugüne kadar teşkilatlarımızın her kademesinde görev yapan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kahramanmaraş teşkilatımızda görev yapmış, bugün aramızda bulunmayan, ahirete irtihal etmiş kardeşlerimizi rahmetle yâd ediyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol