Öne Çıkanlar İŞİTME ENGELLİ KADINLARA DİKİŞ VE NAKIŞ KURSU İTİRAZ DİLEKÇELERİNDE SON GÜN:14 OCAK 2016 BİZ İCAT ÇIKARTACAĞIZ! ÖZÇAM MARKET SEFERE ÇIKTI

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN KUYBU, ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI
 Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ahmet Kuybu, öğretmenleri yaşam boyunca yol gösteren bir rehbere benzetti, kendilerini bu günlere getiren öğretmenlere minnet borçları olduklarını söyledi.

Öğretmenlerin toplumu aydınlatan birer fener olduğunu dile getiren Esnaf Birlik Başkanı Ahmet Kuybu, öğretmenler için "Çocukları, geleceğimizin liderlerini, hayata hazırlayan, onlara aile, vatan, millet, bayrak, insanlık sevgisi aşılayan, yegâne varlıklarımızdır" dedi.

Kuybu mesajının devamında şu görüşlere yer verdi;  Silginin üretiminde ve kullanımında günümüzde büyük bir rekabet vardır. Toplumların ayakta kalabilmeleri ancak bilgiye sahip olmaları ve bilgiye dayalı üterim yapabilmeleri ile mümkün iken, öğretmenlerimizin toplumumuzu daha ileri noktalara taşıyacak yeni nesilleri bilgi çağı ışığında yetiştireceğine olan inancım tamdır." dedi ve bugün kutlanacak olan tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol