Öne Çıkanlar İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. MURAT COŞKUN DULKADİROĞLU ASFALT KAPLAMADA YENİ BİR REKORA İMZA ATTI Ak parti SÖZ! dizi

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN GÜRBÜZ’DEN 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI KUTLAMASI

Başkan          Mehmet Gürbüz, mesajında asrın felaketinden etkilenen başta kendi personeli olmak üzere tüm işçilere geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Yaşanan tüm yıkıma rağmen emekçi ve işçilerin, işlerine sımsıkı sarılarak şehirleri ve gelecekleri için mücadele etmeyi sürdürdüğünü belirten Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, “Yaraları sarmak ve şehrimizi yeniden ayağa kaldırmak için en büyük gücümüz onlar” diye konuştu.

Elbistan’ın ve ülkemizin en değerli sermayesinin emek olduğuna vurgu yapan Başkan Gürbüz, mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Türkiye'nin daha kalkınmış, daha üretken hale gelmesinde emekçilerin alın teri ve emeği bulunmaktadır. Ülkemizin en değerli sermayesi emektir. Bizde sosyal belediyecilik anlayışımızın gereği olarak bugüne kadar, çalışanların ve emekçilerin her zaman yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Başta iş sağlığı ve güvenliği olmak üzere işçilerin hak arayışları konusundaki girişimlerine ve sendikal faaliyetlerine hep destek olduk. Deprem sürecinde de omuz omuza vererek vatandaşlarımıza umut olma gayretini gösterdik. Sahada ayak basmadık yer bırakmadan tüm personellerimizle birlikte vatandaşlarımızın derdine derman olmaya; depremin izlerini silmeye çalıştık, çalışıyoruz.

Bu süreçte hiçbir ayrım gözetmeksin başta kendi personellerim olmak üzere görev alan tüm emekçilerimize teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle işçinin, emekçinin ve alın terinin bayramı olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol