Öne Çıkanlar bir yaşam biçimidir DONDURMA ISMARLADI Necati Oktay PİAZZADA FİYATLAR BAYRAM ETTİRİYOR KAYINVALİDESİNİ TOPRAĞA VERDİ

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN ÇELEĞEN' ABDURRAHİM KARAKOÇ İLKÖĞRETİM OKULU’NU ZİYARET ETTİ
 İlçedeki Çalışmalarında olduğu kadarda eğitime önem veren Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen eğitim ve öğretim kurumları ziyaretlerinin ilk durağında Aslen Ekinözülü olan ünlü şairinin adını taşıyan Abdurrahim Karakoç İlköğretim Okulu oldu burada Başkan Çeleğen’i İlçe Milli eğitim Müdürü Daniyel İlik ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Abdullah Çiçek, öğretmenler ve öğrenciler tarafından kapıda karşılandı.

Yerel yönetim olarak okulların çevre düzenlemesi başta olmak üzere ihtiyaçların giderilmesi noktasında üzerlerine düşen görevleri yerine getirmeye çalıştıklarını belirten Çeleğen, ardından öğretmenlerle kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

Çeleğen’‘geçtiğimiz yıl İçersinde AK Parti Hükümetimiz tarafından İlçeye yeni yapılan ve Ekinözülü Şairimiz olan Abdürrahim Karakoç'un adı verilen okulumuzu ziyaret etmek istedik Okul Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek ülkemizin yarınları da o kadar güvende olacaktır. Muasır medeniyet seviyesine ulaşmamız için eğitimi bilgiyi başarıyı yakalamak gerekir. Bunun için tek yol okumaktan geçer. Bizlerde Ekinözü Belediyesi olarak eğitim için her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

Başkan Çeleğen'in Ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Daniyel İlik Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen Bizlerin her zaman yanımızda kendisine bize vermiş oldukları desteklerden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz dedi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol