banner1395
Öne Çıkanlar SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR KSÜ SUA HASTANESİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR: NÜKLEER TIP ÜNİTESİ HİZMETE GİRDİ BÜYÜKŞEHİR ÇİÇEKLERLE BEZENİYOR… SANKO ÜNİVERSİTESİ FLAMASI ZİRVEDE tanıtım

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN ARAS'IN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
 Eczacı Odası Başkanı Murat Aras, öğretmenleri yaşam boyunca yol gösteren bir rehbere benzetti, öğretmenlik mesleğinin kutsiyetine inandığını söyledi.

Öğretmenlerin toplumu aydınlatan birer fener olduğunu belirten Başkan Murat Aras,  mesajında şu görüşlere yer verdi; "Öğretmenler, çocukları, geleceğimizin liderlerini, hayata hazırlayan, onlara aile, vatan, millet, bayrak, insanlık sevgisi aşılayan, yegâne varlıklarımızdır. Günümüzde bilginin üretiminde ve kullanımında büyük bir rekabet vardır. Toplumların ayakta kalabilmeleri ancak bilgiye sahip olmaları ve bilgiye dayalı üterim yapabilmeleri ile mümkündür. Öğretmenlerimizin toplumumuzu daha ileri noktalara taşıyacak yeni nesilleri bilgi çağı ışığında yetiştireceğine olan inancım tamdır. Yeni Türkiye'nin yarınlarını yetiştiren öğretmenlerimizi bu yolda asla yalnız bırakmayacağız" dedi ve tüm öğretmenlerin  24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1392

banner1393

banner1394