Öne Çıkanlar İŞİTME ENGELLİ KADINLARA DİKİŞ VE NAKIŞ KURSU İTİRAZ DİLEKÇELERİNDE SON GÜN:14 OCAK 2016 BİZ İCAT ÇIKARTACAĞIZ! SEFERE ÇIKTI ÖZÇAM MARKET

Bu haber kez okundu.

BAŞAK TRAKTÖR ADANA TARIM FUARI’NDA
 Düşük yakıt tüketimi, düşük bakım maliyeti, Türkiye çapında yaygın satış ve servis ağı ile her zaman çiftçinin yanında olan Başak Traktör yeni modellerini çiftçilere tanıtıyor.

Tarımsal kaynakları, bereketli toprakları, yüksek üretim gücü ile tarım sektöründe önemli yere sahip olan Çukurova’nın üretim üssünde düzenlenen Adana Tarım ve Hayvancılık Fuarı, TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştiriliyor.

ÇİFTÇİMİZ NEREDE, BAŞAK TRAKTÖR ORADA

Başak Traktör Genel Müdürü Ertan Paşa, tarım fuarları içerisinde önemli bir yere sahip fuarda ziyaretçilere yeni traktör modellerini tanıttıklarını söyledi.

Fuarın 20 Kasım’a kadar açık kalacağını anımsatan Paşa, çiftçilerin, traktörlere ilişkin bilgiler alıp modelleri bizzat inceleme fırsatı bulacaklarına vurgu yaptı.

“Traktörlerimizin estetiği konusunda detaylı çalışarak yenilerken, çiftçi ihtiyaçlarına uygun olarak, 12x12 ve 24x24 şanzıman seçeneği ve çiftçinin tarladaki işlerini kolaylaştırmayı amaçlayan kompresör seçeneği eklendi” diyen Paşa, şöyle devam etti:

“Kompresör sisteminde arazi şartlarında lastik şişirilmesi, günlük bakımlarda zorunlu olan hava filtresi temizliği ve diğer ihtiyaçlar için kompresör opsiyonu sunuluyor. 4x4 diferansiyel kilidi müşteri konforunu arttıracak şekilde elektrikli kumandalarla opsiyonel olarak yer alıyor. Ekipman bağlantılarında kolaylık sağlaması amacıyla kancalı kollar  ve ekipman hassasiyet ayarını kolaylaştıran hidrolik orta kol opsiyonlar arasına eklendi.

Traktör verimliliğini artıran, yakıt tasarrufu sağlayan radyal lastik uygulamasını da sunmaya başladık. Başak Traktör’ün 2080 ve 2090 modellerine kompresör seçeneği eklenerek arazi şartlarında çiftçimizin günlük bakımlarda zorunlu olan hava filtresi temizliği ve diğer ihtiyaçlar için kompresör opsiyonu sunuluyor.”

Başak Traktör

Temelleri 1914 yılında atılan ve 2012 yılında SANKO Holding bünyesine katılan Başak Traktör’ün Adapazarı’ndaki fabrikası 39 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere yaklaşık 275 dönüm araziye sahiptir. Yılda 10 bin traktör üretilebilecek kapasiteye sahip olan Başak Traktör; Türkiye çapında yaygın satış ve servis ağının yanı sıra, ekonomik ve kolay ulaşılabilir yedek parça stokuyla çiftçisinin ihtiyacına cevap veriyor. Tesiste traktörün motor, şanzıman, hidrolik gibi tüm ana parçaları işlenip üretilebiliyor. Yüzde 100 yerli sermayeyle üretim yapan Başak Traktör’ün, farklı segmentlerde 2x4 ve 4x4 çekişli 70 çeşit traktör modeli bulunuyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol