banner1483
Öne Çıkanlar test Kadir tanış ORTAK AKILLA HAREKET EDECEĞİZ SANİ KONUKOĞLU ANILDI BİR ÇADIR DEVLETİ DEĞİL

Bu haber kez okundu.

ASKERLERDEN ÇOCUKLARA 23 NİSAN SÜRPRİZİ

İnsan Vakfı, Yeryüzü Doktorları ve Bir Tebessüme Değer Dernekleriyle birlikte Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Avşar Kampüsünde düzenlenen 23 Nisan etkinliğinde askerler, depremzede çocukların gönüllerine dokundu. Sabahın erken saatlerinde çadırların önünde toplanan çocuklar için çok anlamlı aktiviteler düzenlendi.

Depremzede çocukları mutlu etme adına yapılan etkinlikte geleneksel oyunlardan halat çekme gibi birçok oyunla güzel ve eğlenceli çalışmalar yapıldı. Çocukların çok mutlu olduğu görülen oyunlara Metin Acıpayam ile birlikte Yeryüzü Doktorları, İnsan Vakfı ve Bir Tebessüme Değer Derneği katkı sundu.

Çocuklar için pamuk şeker ve birbirinden güzel  oyuncaklar hediye edildi.

Etkinlik hakkında konuşan Eğitimci Metin Acıpayam, “Bugün de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel Kahramanmaraş depremzede çocuklara Avşar Kampüsünde mutlu edebilme adına birçok etkinlik düzenliyoruz. İnsan Vakfı, Yeryüzü Doktorları ve Bir Tebessüme Değer Dernekleriyle birlikte burada çocuklarımızı mutlu edebilmek için birçok güzel çalışmalar yapıyoruz. Çok teşekkür ederim” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol